Bilgisayarınızda bulundurmanız gereken yardımcı yazılımları bu bölümümüzden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 
 
ACDSee 8.0
Tüm resim formatlarını Windows altından görüntülemenize yarayan bu resim görüntüleyici gün geçtikçe özelliklerini artırıyor.
Adobe Reader 7
Adobe'un bu programıyla PDF formatındaki görsel web sayfalarını izleyebilir, programların kullanıcı kılavuzlarını okuyabilirsiniz.
Babylon-Pro 5.0
Şimdiye kadarki en kapsamlı sözlük olan Babylon ile bir çok dilden Türkçeye kelime çevirisi yapabilirsiniz. Programa sözlük veritabanı eklemek mümkün.
DirectX 9c
3D ekran kartlarınızdan Windows altında en yüksek performansı almanız ve oyunları oynayabilmeniz çin mutlaka kullanmanız gereken bir yazılım.
Firefox 1.5 RC2
Internet Explorer'ın ve diğer tüm
tarayıcıların en büyük rakibi olan Firefox,
her geçen gün kendini yenileyerek kullanıcı sayısını artırıyor.
GetRight 6.0
Internet üzerinde yarım kalan Download'larınızı devam ettirmenize yarayan ayrıca hızlı dosya transferi sağlayan download programı.
K-Lite CodecPack
Gerekli hemen hemen tüm video codec'leri içinde bulunduran paket ile tüm video formatlarını özellikle de Divx formatındaki AVI dosyalarını izleyebilirsiniz.
Media Player 10
Windows ile birlikte gelen standart Media Player'ın yerini alan bu yeni medya oynatıcıyla video izlerken birçok seçeneğe sahip oluyorsunuz.
mIRC 6
Internet üzerindeki en popüler chat programı olan mIRC'nin bu son versiyonunda arayüzü değişmiş ve birçok özellik eklenmiş.
  MSN Messenger 7.5
ICQ'yu geride bırakacak şekilde çok kullanıcıya ulaşan MSN Messenger'ın en son sürümü oldukça renkli ve yeni birçok özelliğe sahip.
Nero 7
CD/DVD yazmak konusunda aklınıza gelebilecek tüm seçenekleri sağlayan Nero ile disk yazmanın dışında multimedya desteğine de saihip olutorsunuz.
  QuickTime 7
Başta MOV formatı olmak üzere birçok medya formatını oynatan QuickTime yanında gelişmiş playlist desteği veren iTunes da kuruluyor.
WinAmp 5
En çok kullanılan MP3 çalıcısı Winamp,
bu son sürümüyle oldukça detaylanmış. Winamp 5, AVI, WMV gibi video formatlarına da destek veriyor.
  WinRAR
ZIP'in yanı sıra RAR, ISO, CAB, ACE, TAR, LZH, ARJ ve GZip gibi birçok sıkıştırma formatını destekleyen yazılım WinZIP'in en büyük rakibi.
WinZIP
Windows ortamında en sık kullanılan sıkıştırma programı olan WinZIP ile kendi başına açılabilen EXE formatında sıkıştırılmış dosyalar oluşturabilirsiniz.